logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

ADM

Województwo Podkarpackie ogłasza trzeci nabór wniosków dla przedsiębiorstw z regionu, do udziału w Targach „Aerospace & Defense Meetings Central Europe - Rzeszów 2017”, organizowanych w dniach 9 - 11 maja 2017 r. Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z Województwa Podkarpackiego (maksymalnie po 1 przedstawicielu reprezentującym przedsiębiorcę z branży lotniczej, kosmicznej lub obronnej).

ADM

Województwo Podkarpackie ogłasza dodatkowy nabór wniosków dla przedsiębiorstw z regionu, do udziału w Targach „Aerospace & Defense Meetings Central Europe - Rzeszów 2017”, organizowanych w dniach 9 - 11 maja 2017 r. Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego (maksymalnie po 1 przedstawicielu reprezentującym przedsiębiorcę z branży lotniczej, kosmicznej lub obronnej).

02287553JPG
W Geelong w Australii odbyły się największe targi lotnicze i obronne  Azji południowowschodniej i Pacyfiku. To globalne wydarzenie biznesowe, przyciągnęło przedstawicieli lotnictwa cywilnego, transportowego, wojskowego  oraz obronnego z całego świata. Przedstawiciele branży lotniczej mieli możliwość spotkania się z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Zdjęcie
Wyjazd do regionu Styrii w południowej Austrii, został zorganizowany w odpowiedzi na zainteresowanie podkarpackich firm klastrem motoryzacyjnym w Graz. Przedmiotem zainteresowania było nawiązanie współpracy z firmami z branży motoryzacyjnej zrzeszonymi w Autocluster Styria.

ADMWojewództwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Targach „Aerospace & Defense Meetings Central Europe - Rzeszów 2017”, organizowanych w dniach 9 - 11 maja 2017 r. Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego (maksymalnie po 1 przedstawicielu reprezentującym przedsiębiorcę z branży lotniczej, kosmicznej lub obronnej).