logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Turystyka w regionie

wrota-tury

170310 startegia1 CopyW Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Caritas w Myczkowcach, 3 marca odbyła się konferencja „Strategia Bieszczadzka„ zorganizowana przez posła Bogdana Rzońcę Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury mająca na celu upowszechnienie i dopracowanie strategii do potrzeb mieszkańców regionu. W jej organizacji pomagali posłowi Starosta Leski i Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych "Karpaty".

MPRPrzedsiębiorców z województwa podkarpackiego informujemy, że termin naboru do akcji rekomendacyjnej MPR został przedłużony do 31 marca 2017 r. Oznacza to, że zainteresowani wzięciem udziału w przedsięwzięciu mają więcej czasu na wypełnienie i przesłanie formularzy zgłoszeniowych.

weekend za pol ceny CopyTylko jeszcze do przyszłego wtorku, 7 marca, mogą zgłaszać się partnerzy branżowi zainteresowani udziałem w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Pierwsza w tym roku data w kalendarzu oznaczająca dni niższych cen usług turystycznych w wielu między innymi restauracjach, hotelach, muzeach, atrakcjach turystycznych – przypada na weekend od 31 marca do 2 kwietnia.

170227 certyfikaty potNa tegorocznej gali podczas Targów Tour Salon w Poznaniu wręczono certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej dla najlepszych produktów turystycznych. W gronie laureatów nagrody, przez przedstawicieli branży określanej mianem turystycznego Oscara, znalazł się Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

170216 bruksela CopyWojewództwa działające w ramach Domu Polski Wschodniej w Brukseli promowały swoją ofertę turystyczną i ścieżki rowerowe Green Velo na odbywających się od 2 do 5 lutego 2017 r. międzynarodowych targach turystycznych Salon des Vacances w Brukseli w Belgii.

komunikart art tour

Statystyka

Odwiedza nas 349 gości oraz 0 użytkowników.