logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Zdrowie w regionie

wrota-zdrowie

Nowoczesne wyposażenie ratujące życie na podwoziu volkswagena craftera tak krótko można opisać nowy ambulans, który dziś oficjalnie oddano do użycia w tarnobrzeskim szpitalu. W uroczystości uczestniczył marszałek Władysław Ortyl.

170213 klinikaTrwa inwestycyjna ofensywa w szpitalu wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Dziś do użytku oddano kolejną z realizowanych ostatnio inwestycji - Klinikę Pediatrii, Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej. Jej koszt - ponad 5,7 mln. zł - niemal w całości został pokryty ze środków budżetu województwa.

170209 przemyslPrzemyscy radni zebrali się na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, której głównym tematem było połączenie przemyskich szpitali. W sesji uczestniczył Stanisław Kruczek – odpowiedzialny w zarządzie województwa za sprawy dotyczące służby zdrowia.

170202 wpspWyzwania w zakresie profilaktyki zdrowia i leczenia psychiatrycznego - to główne tematy konferencji prasowej, która odbyła się w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy. Udział w konferencji wzięli: Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego i Barbara Stawarz, dyrektor szpitala.

psim 2

zipbaner-1

Statystyka

Odwiedza nas 264 gości oraz 0 użytkowników.