logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Raporty i opracowania dotyczące „zdrowia" dostępne są na stronach: Podkarpackiego Centrum Zdrowia Publicznego.

Na podstawie Zarządzenia Nr 246/09 Wojewody Podkarpackiego z dniem 31 grudnia 2009 r. ulega likwidacji Podkarpackie Centrum Zdrowia Publicznego w Rzeszowie.

Zadania Centrum po jego likwidacji będą realizowane przez Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. W związku z powyższym z dniem 1 stycznia 2010 roku obowiązują nowe dane teleadresowe:

 Podkarpacki Urząd Wojewódzki
ul. Grunwaldzka 15
35-959 Rzeszów
Wydział Polityki Społecznej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

tel.: /17/ 867 13 00

 

 

Raporty i opracowania dotyczące profilaktyki uzależnień: 

Raport o narkotykach i narkomanii w Województwie Podkarpackim w 2015 r.

 

KOMUNIKATY:
Komunikat dla świadczeniodawców i świadczeniobiorców przypominający o szczególnych uprawnieniach do świadczeń opieki zdrowotnej


PROGRAMY WOJEWÓDZKIE:
Podkarpacki Program Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2012-2016


 

DO POBRANIA:

  • Programy zdrowotne

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie przekazywania informacji o programach zdrowotnych oraz wzoru dokumentu zawierającego te informacje (Dz. U. z 2008 r. Nr 163, poz. 1024), uprzejmie przypominamy o obowiązku gromadzenia informacji o realizowanych przez samorząd powiatowy oraz samorządy gmin z terenu powiatu programach zdrowotnych w 2010 roku oraz informacji o planowanych do realizacji programach w 2011 roku, według wzoru stanowiącego załącznik do wspomnianego rozporządzenia.

Powyższe informacje należy przekazywać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Tabele do pobrania:

Tabela 1 Programy zdrowotne zrealizowane w 2014 r.
Tabela 2 Programy zdrowotne planowane w 2015 r.


 

Statystyka

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.