logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

180210 forumW Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce rozpoczęło się II Ogólnopolskie Forum Samorządów. To wydarzenie z udziałem posłów i senatorów, samorządowców, ministrów, przedstawicieli rządu RP, ludzi świata biznesu, gości z Polski i zagranicy. 

GALERIA:

https://www.podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/5832-zdjecia-wyzwania-i-zadania-dla-samorzadowcow-czyli-ii-ogolnopolskie-forum-samorzadow-na-podkarpaciu

Wszyscy oni będą dyskutować o roli samorządów w budowaniu lokalnych i regionalnych wspólnot, o perspektywach rozwoju samorządów różnych szczebli  oraz nowym wymiarze samorządności w świetle następujących w Polsce zmian prawnych i społecznych.

II Ogólnopolskie Forum Samorządów to niezwykła okazja do rozmów i debat związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce. To miejsce wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy samorządowcami. Organizatorami przedsięwzięcia są Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodę Podkarpackiego przy wsparciu Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. 

Zwieńczeniem całego dnia dyskusji będzie II Samorządowy Bal Charytatywny, organizowany wspólnie przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Fundację Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci. 

Aleksandra Gorzelak-Nieduży 

Foto Michał Mielniczuk 

Biuro prasowe UMWP 

Statystyka

Odwiedza nas 1050 gości oraz 0 użytkowników.