Grafika wykresu kołowego.Podkarpacie ze swoim Regionalnym Programem Operacyjnym 2014-2020 ma najlepsze w Polsce tempo wykorzystania środków. Tak wynika z danych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej z połowy października. Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 ma najlepsze wykorzystanie puli środków ze wszystkich programów regionalnych.

Zdjęcie Marszałka OrtylaZwykle była to bogata impreza, obfita w serie dyskusji, paneli i spotkań samorządowców z całej Europy. Tym razem z uwagi na pandemię uczestnicy Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast spotkali się w rzeczywistości wirtualnej. Marszałek Władysław Ortyl był dziś moderatorem panelu poświęconemu walce z zanieczyszczeniem powietrza w europejskich miastach i regionach.

Grafika zapraszająca na kongresWszystkie zaplanowane debaty Kongresu 590 odbędą się w formule hybrydowej. Panele będą transmitowane w jakości telewizyjnej ze Studia 590. Zaawansowana platforma Lokkarto umożliwi spotkania networkingowe oraz prezentacje partnerów w wirtualnej hali wystawowej. W ten sposób organizatorzy reagują na zmianę sytuacji epidemiologicznej.