logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

 

cytologia

mammo

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Zdrowie w regionie

wrota-zdrowie

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej dyrektor Klinicznego Wojewódzkiego Szpitala nr 2 w Rzeszowie podsumował ostatni rok swojej pracy na tym stanowisku. Krzysztof Bałata przedstawił wyniki finansowe szpitala, z których wynika, że od lipca 2017 roku placówka nie przynosi strat.

180418 hematologiaRozbudowa Kliniki Hematologii oraz Kliniki Nefrologii ze Stacją Dializ Klinicznego to przedsięwzięcie realizowane przez Szpital Wojewódzkiego Nr 1 w Rzeszowie. W poniedziałek marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu Stanisław Kruczek osobiście sprowadzali, jak przebiega realizacja kontraktu wartego 42 miliony złotych.

strona głównaRozbudowa Centrum Onkologicznego przy Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu staje się faktem. Wczoraj w obecności członka zarządu Stanisława Kruczka podpisano umowę z wykonawcą na realizację zadania o wartości 43 mln złotych.

180412 autyzmW ramach obchodzonego 2 kwietnia Światowego Dnia Autyzmu, marszałek Władysław Ortyl spotkał się z przedstawicielami SOLIS RADIUS – Rzeszowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych.

Symboliczne wmurowanie kamienia spod Góry Gargano, gdzie znajduje się Sanktuarium Św. Michała Archanioła to kolejna ważna data związana z największą inwestycją w historii powiatu łańcuckiego. W uroczystości uczestniczył członek zarządu województwa podkarpackiego Stanisław Kruczek.

7.12 banerek 300x100

 

zipbaner-1

 

ROPS banner

 

Statystyka

Odwiedza nas 733 gości oraz 0 użytkowników.